| Rawr22 a întrebat:

Ce sa aleg dintre Sony xperia L, Samsung galaxy trend, Nokia lumia 520 sau Nokia lumia 625? (funda)

10 răspunsuri:
| DenisIonut01 a răspuns:

Xperia L! http://www.morecellphone.com/......a-l/455332

Nokia inca nu e pregatit sa intra in batelie cu produse Apple sau Android.Cu alte cuvinte Nokia momentan e slab.

| Caro34 a răspuns:

Eu as alege Samsung Galaxy Trend. Am folosit tel. Nokia ani intregi, acum am trecut la Samsung fiindca mi se par mai OK la calitate! Nu am avut smartfone Nokia, dar Samsung am si merge super! Citeste si recenziile de pe net de la ele! Mult noroc!

| stroedaniel13 a răspuns:

Salut,

Parerea mea este ca ar trebui sa alegi Samsung si nu trebuie sa ma crezi pe mine.

Aici gasesti parerile celor care l-au cumparat deja si il folosesc in fiecare zi: http://bit.ly/1gq15f2 (jos de tot)

| yonwtz007 a răspuns:

Sony xperia L

| yonwtz007 a răspuns:

Sony xperia L este mai performant si mai rezistent decat celelalte. cele mai multe telefoane care sunt defecte sunt Samsung. cei de la Nokia au telefoane bune, dar Sony sunt si mai bune.

| Tpu99 a răspuns:

Sony xperia L

| Razvan0 a răspuns:

Samsung galaxy Trend e mai fain am avut telefonul si are mai multe aplicatiiwinking Recomand

| CosminSiAtat a răspuns:

Alege Nokia Lumia 625.

| Geambasu_Denisa_1985 a răspuns:

Samsung as alege deoarece are si aspect, android, ecranul 4 inchi, camera destul de buna de 5 megapixeli, bateria de 1500 mAh.Eu as alege Samsung.winking

| DenisIonut01 a răspuns (pentru Geambasu_Denisa_1985):

Sony e mai bun uitete la link-ul trimis utilizatorului