| Eusebiu024 a întrebat:

Am incercat sa descarc o aplicatie din google play. Totul a mers bine pana cand a ajuns la procesul de instalare, acolo s-a oprit si a spus ca nu mai am memorie... ( eu aveam memorie libera 40 mb si aplicatia avea in jur de 30 ) Aplicatia a stocat memoria dar nu s-a instalat. Stie cineva ce problema are?

Funda

2 răspunsuri:
| FlyingFox a răspuns:

Incearca sa o instalezi din nou

| Eusebiu024 explică (pentru FlyingFox):

Nu mai am memorie deoarece aplicatia nu s-a instalat dar a stocat memoria, aplicatia avea in jur de 30 mb si eu aveam liber 40 mb, acum mai am doar 11 mb.