| anonim_4396 a întrebat:

Bună TPU! Am nevoie de ajutor. Am un telefon Huawei honor 9 și am încercat să înregistrez ecranul telefonului, dar mi s-a descarcat bateria și mi s-a închis telefonul... Acum când l-am repornit, îmi tot apare un punct alb sub deget când apăs pe ecran, exact ca atunci când înregistram ecranul telefonului. Ce să fac să dispară punctul ăsta alb?

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sa i schimbi displayul sau sa cumperi alt telefon nou.

| Oliviamariaaa a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Nu cred că are treabă cu displayul... Nu s-a stricat sau ceva, sunt sigură că problema se poate repara din setările telefonului. Doar că nu știu ce setări să accesez...