| whatisthis19 a întrebat:

Bună TPU, am o intrebare, cum aflu cand un nr de tel a fost portat, adică să aflu data in care a fost portat?

3 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Suna la compania de telefonie si intreaba acolo.

| utilizator6969 a răspuns:

Salut, momentan cele PRO nu vor fi lansate prea curand, dar pana la urma, da, se vor lansa. iti recomand sa iei din afara, chiar daca e cu cardul, dar pe un site oficial/safe. O zi buna!

| PainTech a răspuns:

Poti vedea in ce retea este nuamrul ( http://www.portabilitate.ro/ro-home ) dar nu pot ivedea data la care a fost portat.