| Stargoz a întrebat:

Am o intrebare: Cum aflu pe ce data s-a înregistrat un site?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Simplu, faci un whois pe domeniu

https://whois.net/

2 răspunsuri:
| Reghqen a răspuns:

Cauți peste tot, te uiți în fundul paginii, cauți copyright, până dai de data, dacă nu te uiți la prima postare, cauți profilul administratorului și vezi pe ce dată a creat contul lui care este corespunzătoare la data înregistrării a siteului.

| Stargoz explică (pentru Reghqen):

Da, dar eu voiam să văd dacă un site e pe bune adica sunt site-uri scam care apar ieri si zic ca sunt de 20 de ani de exemplu.