| Tiganila_Adrian_1985 a întrebat:

Bună ziua, adresez și eu o intrebare a portat cineva abonament yoxo în digi.mobile?

4 răspunsuri:
| ReddY25 a răspuns:

Eu nu

| UserRo10 a răspuns:

Mergi la DigiMobil si spune-le ce vrei sa faci. Ei vor inainta catre Orange o cerere de portare si se vor ocupa ei. Tu trebuie sa nu ai obligatii contractuale fata de Yoxo (nu e cazul)

| Tiganila_Adrian_1985 explică:

Am vorbit cu cei de la yoxo zi mau sfătuit sa transform abonamentul în cartela prepay.

| AlexandruBriceag a răspuns (pentru Tiganila_Adrian_1985):

Salut ai rezolvat? Am facut si eu portarea si stau de 5 zile si n am niciun raspuns happy.am abonament pe yoxo si am facut portare la
Digi