| speedy10 a întrebat:

Buna TPU am o mica problema am un telefon foarte antic si am bagat cod de siguranta din greseala si am uitat codul telefonul e Nokia 1110i spuneti-mi va rog cum sa sterg codl de cate ori poresc telefonul imi da introduceti codul de siguranta

Funda!

Răspuns Câştigător
| Zoey112 a răspuns:

Nu cred ca poti sa stergi codul, eu cand mi-am uitat codul am sunat la compania de la care am luat telefonul (Orange, Vodafone etc.) si mi-au spus ei ce trebuie sa fac.