| ArisDi a întrebat:

Am o problema cu difuzorul telefonului. Pana ieri totul a fost bine si dintr-o data volumul este extrem de tare in sensul ca daca dau la maxim nu se mai intelege nimic, iar daca dau la minim (adica apas doar o data pe butonul de marire al volumului) se aude la fel de tare ca maximul normal pe care il aveam pana acum. Are cineva idee ce s-a intamplat si cum?

1 răspuns:
| Ronald7 a răspuns:

Inchidel baga-l intr-un vas cu orez doar orez fara apa si astupal la fundul vasului cu orez peste el si lasa-l vreo 2 ore o sa mearga ca nou iti garantez