| Petru68 a întrebat:

Am o problema cu telefonul meu Lenovo a1000, acum cateva zile l-am scapat din buzunar, nu s-a spart dar acum s-a stricat toch-ul, exemplu cand apas 0 se apasa 8 cand apas g se apasa j nu mai pot raspunde la apeluri ci doar sa inchid apelurile, etc.

1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Trebuie schimbat displayul, de la cazatură s-a defectat. Astea nu sunt telefoane cu care sa te porti ca cu fundul, astea sunt fragile l ai lovit l ai scapat pe gresie adio, gresia rezistă dar telefonul nu.