| Samuel_Urda_1993 a întrebat:

Mi-a căzut telefonul cu fata beton, nu s-a spart geamul, ci doar câteva zgârieturi, a mai functionat1 h apas butonul de deblocare si nimic,nu mai reda imaginea, in schimb pot răspunde la apeluri,nu am probleme cu sunetul. Imi poate răspunde si mie cineva care este problema, daca cineva a avut vreo experiența asemănătoare?!?!?!?

3 răspunsuri:
| DavidTTwowTT a răspuns:

Cel mai probabil este distrus display-ul. Daca nu este o problema cu software-ul ceea ce e mai grav...

| Samuel_Urda_1993 explică (pentru DavidTTwowTT):

Poate sa fie folia arsa?

| DavidTTwowTT a răspuns (pentru Samuel_Urda_1993):

thinking Este posibil, desii nu prea cred. Poate poti sa mergi cu el la un "specialist".