| AmelyRain a întrebat:

Ieri mi-am scapat telefonul in apa ( nokia c3 00 ). Spre fericirea mea, dupa ce l-am desfacut in bucati si s-a uscat cat de cat, s-a aprins. Pot primi mesaje si apeluri si pot raspunde si vorbi cu cel ce ma apeleaza, problema este ca eu aveam cod de siguranta atunci cand deblocam tastatura pe care nu il pot scrie ( cand apas un buton se apasa doua adica in loc de * apare ** ) si nu pot sa umblu la el deloc. Are cineva vreo idee ce se intampla?

1 răspuns:
| bodysun a răspuns:

Trebuie sa il duci la un service de telefoane si o sa se rezolve problema.