| AnnaCrisseAllex a întrebat:

Am o problema legata cu telefonul meu, am un Samsung Galaxy S4 si nu.mi citeste cartela.Am bagat cartela in alt telefon si o citeste. Iar in telefon am bagat alte cartele si mi le citeste. De curand am bagat cartela pe abonament, uar de atunci nu mai merge in telefon. Am fost la CSM-uri si lir le citea cartela.
Si intrebarea mea este ce ii pot face? Daca as schimba cartela cu una noua dar cu acelasi numar ar merge? Sau aveti alte idei?
Dau funda! Multumesc!

2 răspunsuri:
| alexboss2020 a răspuns:

Nu stiu dar poti incerca!

| St01ca a răspuns:

Buna,am avut acelasi telefon si aceeasi problema, iti recomand sa iti schimbi cititorul de cartela.
Sper ca te-am ajutat.