| SweetCandySteffyLove a întrebat:

Buna TPU am si eu o intrebare:
Ce telefon e mai bun Iphone 6 Plus sau Samsung Galaxy 6 Edge?
Fundawinking

Răspuns Câştigător
| Bucuresti_Rutare_1994 a răspuns:

Ce NU are Iphone:
* Iphone nu are bluetooth sau alta modalitate de a trimite fisiere pe alt telefon.
* Iphone are o baterie minuscula care iti limiteaza durata experientei la cateva ore de functionare. Dupa 6-12 luni ai "garantia" ca trebuie sa cumperi una noua laughing
* Iphone nu are un pret de care poti fi mandru si este doar pentru oameni fitosi ce vor de la telefonul lor doar sa arate bine.
* Iphone contine substante daunatoare corpului uman.

Sper ca te-am lamurit happy mai sunt motive daca doresti.

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca SamsungGalaxy 6 Edge ^.^

| Aur3lian a răspuns:

Salut! Uite aici comparatia dintre cele doua telefoane.Concluzia finala o tragi tu. http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=6665&idPhone2=7079

| Bucuresti_Rutare_1994 a răspuns:

Prietene, iti voi spune un secret. happy
Iphone e de **** si orice Samsung il intrece. Daca vrei si argument doar raspunde.

| J0B0MAT a răspuns:

Samsung Galaxy 6 Edge.Pe iphone-uri nu poti sa faci multe chestii.

| Andrieș_Olivia_1999 a răspuns:

Cred că Samsung Deoarece Iphonul este foarte sensibil si se sparge upor. plus ca se sgarie foarte usor. Samsung pe alta parte e rezistent la apa. Pe cand ihonul il ating un pic cu mana unda si s-a stricat. Sunt foarte multe videouri pe YouTube. Dacă nu mă crezi poți căuta. Baftă

| OnuOnulică a răspuns:

Ambele sunt la fel de bune. Pe ambele telefoane îți rulează orice aplicație sau orice joc. Acum depinde ce firmă preferi...eu îți recomand Samsung Galaxy S6 Edge happy

bursuc001
Userul Lunii
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Samsung Galaxy S6 Edge (128GB) deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia & MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......lopdjq.php


Toate cele bune!