| asdfAjutor a întrebat:

am si eu o nelamurire in legatura cu Facebook Messenger... anume nu stiu cum sa ma deconectez nu apare nici unde sau cel putin nu stiu eu unde sa ma uit ce fac? FUNDA, multumesc!

Răspuns Câştigător
| AlexL28 a răspuns:

Nu se poate. Aplicatia e gandita asa: Domnule, omul se conecteaza pe contul lui de facebook pe PROPRIUL telefon si nu are de ce sa se delogheze. Astfel tu primesti mereu notificarile cand esti conectat la net. Intr-o lume civilizata oamenii nu-si impart calculatorul, dar telefonul?