| ObiectivulAnonim66 a întrebat:

Am un Allview P6 PRO, Android 5.1 si nu inteleg de ce nu imi apare pe Magazin Play unele jocuri... de exemplu : De la Rockstar Game imi apare GTA VC, SA si 3, dar stiu ca a mai aparut si Liberty City si Bully si aste nu mi le arata. Tin sa precizez ca Magazin Play e actualizat. Funda daca stiti.

Răspuns Câştigător
| nuestenimic a răspuns:

Buna jocurile respective care le cauti nu le gasesti fiindca unele nu sunt compatibile cu telefonul si nu ti le arata sau au fost scoase de pe google play dar nu sunt scoase ca daca cauti pe google Gta Liberty City o sa-l gasesti si intra in google play si arata ca nu este compatibil dar poti sa-l descarci de pe alte situri sau app una e mobogenie dar nu stiu ca nu am mai utilizat app si trebuie sa-l cauti bine sau incearca play.mob.org dar uitate la un tutorial sa vezi cum se instaleaza ca merge 100% Bafta

2 răspunsuri:
| Edisor27 a răspuns:

Jocurile pe care le cauti nu sunt compatibile cu telefonul tau

Răspuns utilizator avertizat