| ObiectivulAnonim66 a întrebat:

Is singurul caruia nu ii apare, pe telefon in Magazin Play jocurile GTA Liberty City Stories su Bully? Nici unui prieten care are P8 Lite nu ii apare si e telefon performant totusi...

Răspuns Câştigător
| AIeXxX a răspuns:

Sunt unele telefoane care nu sunt compatibile cu jocul, sau ca sa poti sa-l joci trebuie sa fii respectiv din acea tara in care a fist creat jocul, gen PokemonGo

1 răspuns:
| OnePiece a răspuns:

De obicei asta se intampla pentru ca nu sunt disponibile in Romania. Incearca sa folosesti TunnelBear pentru a trece de aceasta problema.