| anonim_4396 a întrebat:

Am un Huawei p30 lite pe care vreau să-l schimb cu un iPhone 11. Pe olx am găsit unul la 3200 lei, cu cutie/ garanție până în noiembrie anul ăsta, sănătate baterie 100%. Am întrebat de schimb și a zis că acceptă, cu diferență de 2400 lei. Merită să îl iau așa, sau să cumpăr unul din Altex/eMAG etc? Aștept răspunsurile voastre, mai ales dacă ați cumpărat așa vreun telefon. La ce detalii să fiu atent când întâlnesc vânzătorul pentru achiziție?

1 răspuns:
| Ungurean_Andrei_1999 a răspuns:

Nu te risca sa cumper telefoane de genul asta de pe olx, nu stii ce iei. Parerea mea.
Mai ales ca Iphone-ul 11 costa atatia bani. Cel mai bine e sa ti-l iei nou, garantat nu vei regreta. Sper ca ti-au fost de folos informatiile mele.