| anonimulxxxhd a întrebat:

Ce parere aveti de HUAWEI P8 LITE? tine baterie, etc vreau sa cumpar nou

5 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

E un telefon decent, singura lui buba fiind baterie care daca e utilizat intens nu te tine mai mult de 5-6 ore.

In rest e un telefon ok, software-ul este excelent, nu se blocheaza deloc, camera foarte buna, se descurca decent in jocuri si pe navigare, video online. In pretul lui poate e cea mai buna alegere dar daca poti mai bine mergi pe p9 lite care este mai bun.

| OnePiece a răspuns:

P8 lite se tine tare avand in vedere ca e vechi de vreo 2 ani. E vreo 650 de lei. Daca mai pui vreo 100-150 iti iei Honor 7 lite sau Zenfone 2.

| Doc_Marty_1998 a răspuns:

Bateria tine maxim 7 ore si minim 5 ore.Telefonul este durabil.

| PăvălucăIustina a răspuns:

E un telefon foarte bun! De la calitatea pozelor pana la baterie acesta e surprinzător de bun.Matuşa mea detine unul cam de un an si merge la fel de bine ca la început!

| Racu_Mihai_1999 a răspuns:

Da merita sal cumperi.Camera este excelanta bateria,, tine"
dar se incarca repede.este foarte bun cumaral!