| LoCkUpp a întrebat:

Am un Lg GS290, pana acum mi-au mers lejer video-urile pe youtube. Dar acum cand dai sa urmaresc un video imi spune "Verificati Setarile APN" Am incercat cu setarile de la Orange dar tot nu merge. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Iti recomand mai intai verificarea setarilor pe internet accesand link-ul urmator http://www.orange.ro/setari-telefoane/, ulterior poti verifica daca poti deschide un videoclip accesand m.youtube.com. Totusi in cazul in care dupa verificarea setarilor tot nu poti vizualiza, iti recomanda sa verifici si pe site-ul producatorului compatibilitatea fisierelor cu telefonul tau.

O zi buna,
Orange Helper

3 răspunsuri:
| GicuGagicu a răspuns:

Suna la Orange si cere-le setarile

| LoCkUpp explică:

Am facut asta, si tot nu merge. straight face

| mgtow a răspuns:

Suni fabricantul si iti explica problema care o ai sau mergi la magazinul de unde a fost cumparat pentru ajutor suplimentar.