| Sânzâianu_Vlad_1997 a întrebat:

Am un LG gs290.Cand dau sa vad un video pe youtube..imi scrie ca se conecteaza si dupa vreo 20-30 secunde imi zice: eroare de expirare sau eroare necunoscuta.Sunt pe Orange si un prieten de al meu are un Samsung mai slab decat telefonul meu si ii merge, si e tot pe Orange.Ce sa fac ca sa mearga?

1 răspuns:
| Kaveri a răspuns:

YouTube functioneaza doar pe sisteme de operare android si iphone pe care poate fi instalat Flash Player si symbian cu ajutorul convertoarelor dar sub nici o forma in browserul de navigare a telefonului, necesita o conexiune de banda larga la net prin 3G sau wireless.
Prietenului tau nu ii merge youtube deoarece chiar daca ar indeplini conditiile de mai sus cu un tel mai slab decat al tau flash-ul video are nevoie de procesoare puternice si placi grafice.