| SlenderMan299 a întrebat:

De ce imi merge video-urile in lag sau se blocheaza pe YouTube? Am un laptop destul de performant si ar trebui sa ruleze lejer video-urile de 1080p sau 1440p.

3 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Laptop destul de performant insemnand ce? Zi si tu un procesor, o placa video ceva.

| SlenderMan299 explică (pentru Jipa95):

Intel Core i7 4500U 1, 8 ghz 2, 4 ghz with turbo boost 3 Ghz, Nvidia Geforce GT 750M, 128 Bit VRAM 4 GB, Ram 8 GB DDR 3 L.

| DragomirMihail2020 a răspuns:

Salut!
1 Ai instalat Driverul la Placa video.
2 Ai instalat Adobe Flash Player.
3 Uita-te si la Procesor daca se incarca 100% sau ajunge la 30%-50% cand te uiti la video inseamna ca nu raceste destul de bine.
4 Mult Succes!
Una din acestea trebuie sa fie problema.
Si nu uita sa dai funda celui mai bun raspuns care te-a ajutat.