| Iulian2D a întrebat:

Buna TPU am un mp3 Samsung yp k3 si nu reusesc sa il mai aprind.il bag in priza (am adaptor de ala usb) si arata ca se incarca il tin de o zi la incarcat si am incercat sa il scot si nu se aprinde, daca il bag la pc imi sta 5 secunde imi arata ca il recunoaste si se inchide de tot nu imi mai arata nimic si daca il bag iar imi face la fel. funda pentru cine ma ajuta happy

1 răspuns:
| dulgherunicu a răspuns:

Cred ca butonul de start nu mai functioneaza daca ai fost prea dur cu el.