| AnonimusGate a întrebat:

am un Orange zali cu sticla spartă cît m-ar costa să i schimb sticla.
fundă

Răspuns Câştigător
| alexandraba a răspuns:

La un magazin de electronice este 20-30lei iar la Orange 40-50-60

2 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Iti recomand sa mergi cu telefonul, factura si garantia, intr-un magazin Orange Shop.
Preturile pentru componentele telefoanelor pot fi comunicate doar de catre Orange Service dupa trimiterea telefonului in service. Este posibil ca display-ul sa nu fie singura componenta care trebuie schimbata.

Cu prietenie,
Orange Helper

| DreBloods a răspuns:

Salut, o sa te coste in jur de 50-60 lei. Funda?