| anonim_4396 a întrebat:

Am un Samsung galaxy j1 cumparat recent, si nu mi-se mai descarca bateria deloc.Nu l-am mai bagat la incarcat de 1 saptamana si ceva.Am deschis toate aplicatiile posibile gps,bluteooth,wi-fi,mape, absolut tot.Am descarcat o groaza de jocuri si tot nu se descarca.Mi-e frica sa nu se intample ceva cu telefonul, am mai avut un s6 edge tot cu aceeasi problema.Nu l-am mai incarcat de 3 luni si ceva si cand il deschid tot 96% are de 3 luni.Ce pot face? Ofer funda

9 răspunsuri:
| stefaniabianca123 a răspuns:

Pai nu cred ca e o problema crede.ma. Stiu un om ce lucreaza la un service de tel. Nu are o explicatie logica, dar, nu e nicio problema. Esti norocos de fapt. ( scuze daca gresesc la scrierere dar sunt in Londra de ceva timp Si nu Mai scriu in romana) deci nu e nicio problema

| secret_6185 a răspuns:

E nemuritor. cat iti dau pe el? laughing))

Răspuns utilizator avertizat
| FlorinCiokan a răspuns:

Ceea ce spui tu este o prostie. Sunt sigur ca ai sub 16 ani. Chiar daca era adevarat ceea ce mai repede ne viziteaza extraterestii decat sa fie nu te ingrijora problema sa pui intrebare pe TPU. Dar din plictiseala si lipsa de atentie ai pus intrebarea. Pa-pa.

| Divy a răspuns:

Dacă-l pui la încărcat se descarcă? rolling on the floor

| Neberius13 a răspuns:

Telefonul ăla îi pur și simplu awesome dacă așa stă treaba

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Divy):

Nu..doar incarca si atat, nu se mai descarca bateria

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru FlorinCiokan):

Crezi cum vrei, am 16 ani.Am fost la service si mi-s-a spus ca telefonul putea fii mort in secunda 2 deoarece bateria nu a fost slefuita de catre producator.Am fost norocos ca a durat atat de mult, si in plus am schimbat bateria iar acum se descarcawinking

| FlorinCiokan a răspuns:

Is multe lucruri din care imi dau seama ca esti un mincinos.
Spui ca ai avut S6 poate l-ai vandut dar tot iti luai un alt telefon la jumatea pretului sa zicem nu J1 care e unul foarte iefin.
Ai zis ca ai fost la service. Dar ai scris ca ti-e recent cumparat. Deci trebuia sa il trimiti la service de la firma de unde l-ai cumparat.
Si nu vad logica. De ce nu ai vrea o baterie buna? Daca cineva ti-a zis ca ti se poate stica telefonul te durea in cot ca ai garantie si ti-l poate repara/schimba oricand.
Esti un mincinos. Craciun fericit.