| Vio199 a întrebat:

Buna TPU, am un Samsung Galaxy Y Duos LaFleur. Nu stiu ce are, l-am conectat prin USB la PC. De obicei se incarca, dar de data asta s-a inchis. L-am deschis, se inchidea iar. L-am bagat la incarcat cu incarcatorul lui. Tot asa... Credeam ca a prins ceva virus de la PC...Cu ultimele puteri ale bateriei l-am trecut la setarile din fabricatie. Tot asa reactioneaza... Ce sa fac?

2 răspunsuri:
| Extraterestru2 a răspuns:

Buna! Eu la Galaxy SIII mi-am schimbat bateria din cauza ca s-a stricat pentru ca o puneam la incarcat in masina. Baiatul de la service mi-a spus ca daca il pun la incarcatorul masinii sau la PC la incarcat, bateria se va strica foarte rapid... Imi pare rau de telefonul tau. Sper sa isi revina

| kitkat46 a răspuns:

Ti-as recomanda sa iti iei un Nokia. Tine bateria foarte mult. Si nu apar probleme de genul. Eu am Nokia Lumia de cativa ani, merge ca uns big grin poti suna la 0761619332, am văzut pe OLX ca vinde un Nokia Lumia 530 la un pret bun.