| MaryusMN a întrebat:

am un Samsung SGH-S5230 iar azi i.am schibat firmwaru de vreo 4 ori si cand am vrut sa ii pun originalul mi.a dat eroarea Security fail! si am scos telefonul de la usb cand l-am pus la loc cu usb in el a aparut bateria si s-a blocat! am scos bateria si am introdus-o la loc iar de atunci nu se mai aprinde in nici un fel! Ce se poate strica la el? Please ajutor urgent, cel mai bun rasp primeste FUND >Multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| AlexElektro1987 a răspuns:

Nu mai ai ce sa faci cu telefonul, poti sa il arunci la gunoi, pentru ca daca l-ai intrerupt in timp ce schimba datele din el, datele acelea s-au amestecat unele cu altele si s-a stricat de tot!

| anonim5543 a răspuns:

Buna am avut si eu si eu, am schimbat firmwaruri stiu cum e mi-a dar aceeasi eroare uite cum faci: Te duci la setari/conectivitate si acolo ai mai multe optine de conectivitate, o bifezi pe cea USB si dupa il poti schimba linistit.

O zi buna!