| Mihai_Marius_1995 a întrebat:

Am un telefon Allview V1 Viper 16GB,Nu am facut root,nu am instalat cwm,si dintr-o data mi se stinge,si acum cand il pornesc imi ramane la logo Allview,Am incercat cu SP Flash tool,dar pc-u nu-mi recunoaste telefonul,am instalat driverele mediatek dar degeaba,garantia am pierdut-o telefonul a fost pus in apa pe masa,, si s-a rosit senzorul acela, daca stie cineva vreo posibilitate va rog mult! Dau funda

1 răspuns:
| BrotherBlood a răspuns:

Modelul acesta de telefon l-am vazut la cineva si avea aceeasi problema. Ia dat revenire la setarile din fabrica si si-a revenit. Nu recomand sa-i dai o revenire dar asa poate se rezolva!