| GabiSiAtat a întrebat:

Am un telefon cu touchscreen si de la un timp nu-mi raspunde la comenzi (cand dau meniu sau orice alta comanda mi se duce la keypad(unde scriu nr)/Toti vorbesc despre dezechilibratii dar eu nu ma prea pricep la astea.Cum pot sa-l repar? Este al doilea telefon toamna asta si n-as vrea sa-l skimb.Telefonul este Samsung(nu stiu exact modelul deoarece nu pot accesa panoul cu informatii)Dau si 1000 funde daca ma ajutati.

5 răspunsuri:
| BuGz a răspuns:

Mai mult ca sigur au intrat impuritati in el
Lai scapat cumva jos pe paman sau orice altceva care pute intre in el?
Ai cumva probleme si cu difuzoarele ( muzica si call )
daca da atinci trebuie dus la reparat
Nu ezica daca mai ramne mult timp asa se va strica de tot si va fi bun de aruncat big grin
FUNDA?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-l la cineva mai priceput!

| GabiSiAtat explică (pentru BuGz):

Nu l-am scapat nici in apa nici pe pamant.Asa pur si simplu

| BuGz a răspuns (pentru BuGz):

Este bine?

| BuGz a răspuns (pentru GabiSiAtat):

Inseamna ca i-a trecut vremea
Cel mai bine ar fi sa iti iei unul asemanator la abonament si sa platesti app jumatate din pret dand acest telefon la schimb