| bogdanmk29 a întrebat:

Am si eu un telefon LG GD330 si nu mai merge touchscreen-ul ma poate ajuta cineva cu informatii :
unde as putea sa-l repar si cam cat ar costa
eu sunt din vaslui dar pot sa-l dau si la bucuresti am parintii acolo va rog mult
astia de la germanos mi-au spus ca a intrat tastatura in contact cu apa si au anulat garantia dar nici pomeneala de apa si culmea telefonul merge foarte bine cu exceptia touchscreen-ului care ma da peste cap pentru ca nu mai pot face multe in meniu-ul lui

3 răspunsuri:
| UNfriendLY a răspuns:

La ce te asteptai. e un LG laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ba il repari pur si simplu loveseti tel cu mana si merge si eu am avut aveeasi problema! crede-ma functioneaza si nu se mai strica

| garceagabriel a răspuns:

Am si eu aceeasi problema cu LG gs290 crying(