| Star4You a întrebat:

Buna Tpu.am un telefon Huawei Vision si nu pot sa ma conectez la reteaua Wi-fi, in schimb imi apar alte retele.La celalalt telefon merge sa ma conectez. Ajutor

Răspuns Câştigător
| sinblade27 a răspuns:

Am patit-o si eu. de fel telefonul e putin mai restrictiv cu frecventele la wifi cred ca e ceva la modul dar in fine se poate rezolva daca routeru merge pe dual band 20/40mhz, reseteaza complet routeru. sau reactualizeaza-ti softul pe el asa am facut eu cu dir-600 ca sa mi-l recunoasca vision-ul