| denisaaa611 a întrebat:

Am un telefon NOKIA N8 si am intrat in meniu, la setari..peste tot pentru a putea pune parola de exemplu: la fotografii, mesaje..etc.Care aveti idee va rog sa ma ajutati.
Multumesc!

1 răspuns:
| ghinionistul112 a răspuns:

Cand pui parola, o pui pentru accesul la toate din momentul in care vrei sa deschizi tastele cum o faci de obicei! aceste sunt singurele moduri in care faci acest lucru, dar trebuie sa fie activa optiunea Security Phone Code - On si atat!