| crissu09crissuletz a întrebat:

am un telefon Samsung GT GT 2330. am rupt cardul de memorie in el si l-am scos cu un ac si mi-am cumparat alt card dar scrie ca cardul nu este recunoscut trebuie reformatare dar cum sa o fac si daca o fac va merge?

Răspuns Câştigător
| DANI_1590 a răspuns:

Incearca sa reformatezi cardul din telefon de la setari-stocare pe card sd....si apare acolo formatare. Daca nu merge asa inceaeca cu un calculatoe sa-i dai format si daca nici asa nu merge inseamna ca Sd cardul este srticat sau s-au indoit pinii de la slotul de card al telefonului.

| crissu09crissuletz explică (pentru DANI_1590):

Si daca am indoit pinii nu-l pot duce la un service sa-i faca?

| DANI_1590 a răspuns (pentru crissu09crissuletz):

Ba da poti.Stai in Bucuresti?

| crissu09crissuletz explică (pentru DANI_1590):

Nusad sunrt din tm