| InoTkd95 a întrebat:

Mi-am luat un telefon Samsung Gt-s5260 si i-am pus un card de memorie de la vechiul telefon. dar nu stiu cum sa intru in cardul de memorie. De citit il citeste pentru ca atunci cand il scot scrie,, Card de memorie scos". Dar cand intru de ex in Galerie- Imagini nu imi apare nimic din card. Stiti de ce? si cum pot sa intru in card? Rasp corect primeste funda.:*

1 răspuns:
| MaGicElEmEnt a răspuns:

Pai pot fi doua motive:
1.Telefonul sa nu suporte cardul sau chiar si fisierele din card mi s-a intamplat si mie a trebuit sa-mi iau un card care sa-l suporte telefonulstraight face
2.Si a doua posibilitate poate fi ca poate e prea uzat cardul... dar nu-i 100% posibilstraight face
Sper ca te-am ajutat, fundita?happy