| BruneTTe a întrebat:

Am avut un LG Cookie KP501 si s-a stricat. Acum am scos cardul de memorie [ 2Gb] si l-am pus intr-un telefon Samsung, in care a intrat perfect. Ar trebui sa-l citeasca? Sau e normal sa nu-l citeasca? Pe card scrie clar LG. Nu radeti, chiar nu ma pricep

2 răspunsuri:
| push2gl a răspuns:

Ar trebui sa se potriveasca daca a intrat, probabil si la Samsung merge tot microsd ca la LG, numai bine

| PerfectAngel a răspuns:

Ar trebui sa il citeasca. Si eu am avut prima oara Samsung si dupa ce s-a stricat am bagat cardul intr-un LG si a mers fara probleme.