| oo3 a întrebat:

As dori un răspuns dacă se poate, dacă am blocat pe cineva din Messenger de la Facebook pot sa-l deblochez? Dacă da, cum se poate?

Răspuns Câştigător
| CosminGabriel2000 a răspuns:

Cred că vorbești de Messenger si da, desigur că poți da unblock la mesaje. Pur si simplu dai pe conversația cu persoana dorită -> e un buton cu un semn "i" încadrat într-un cerc, mai exact în dreapta-sus->apeși pe el-> dai puțin mai în jos-> apare un text spunând "Block"->apeși pe el-> apoi dacă persoana e blocata pe Messenger, v-a apărea uno caseta spunând "unblock" -> pur si simplu atingi "unblock". Sper ca te-am ajutat!

2 răspunsuri:
| Divy a răspuns:

Intri pe computer dai pe conversație la setări-unblock messages
Pentru deblocarea profilului intri la https://www.facebook.com/settings?tab=blocking

| marius00123 a răspuns:

L-ai blocat pe Facebook sau pe mesenger?