| aLexG1 a întrebat:

as vrea sa achizitionez si eu un telefon si nu stiu ce sa aleg dintre Sony Xperia E4 E2105 si HTC DESIRE 516, voi ce ziceti sa aleg,

14 răspunsuri:
| FastAndLudicrous7 a răspuns:

Diferentele dintre cele 2 sunt foarte mici insa inclin inspre Sony Xperia(ecran ceva mai bun, este IPS nu TFT dar tot 16 m culori au ambele, bateria tine mai mult, procesor ceva mai bun, 8 gb fata de 4gb memorie interna, ceva functii la camera si radio fm ). Iti las un link sa te convingi singur: http://www.phonegg.com/......6-Dual-SIM

Răspuns utilizator avertizat
| aLexG1 explică (pentru remus1007):

Pun pentru ca pot sa pun o intrebare 1 data la 2 min asa ca **** and suck my dick

Răspuns utilizator avertizat
| aLexG1 explică (pentru remus1007):

Ma pis pe mama ta incontinuare o pun de cate ori vreau eu nu ai dreptu sa comentezi raspunzi bine nu taci in morti mati

Răspuns utilizator avertizat
| aLexG1 explică (pentru remus1007):

Nu vreau sa stiu specificatiile retardule eu vreau sa vad parerile oamenilor taci in gatu mati daca nu stii

Răspuns utilizator avertizat
| aLexG1 explică (pentru remus1007):

Te-ai descris perfect pe tine! pisamas pe m@t@@

Răspuns utilizator avertizat
| aLexG1 explică (pentru remus1007):

Salam te cumpara pe tine cu tot neamu copile happy analfabet ce esti

Răspuns utilizator avertizat
| aLexG1 explică (pentru remus1007):

Ma pis pe m@t@ grav si ii dau muye lu fratu' iti dau foc si ma c@C pe m@-t@

Răspuns utilizator avertizat