| sheamus12 a întrebat:

Deci m-am saturat. Vreau sa-mi achizitionez un telefon. M-am gandit si razgandit si tot nedumerit am ramas. Nu stiu ce sa aleg dintre HTC Desire 310, Lg L70 si Sony Xperia L.
Sugestii?
Accept si alte telefoanedar va rog sa ma ajutati.

6 răspunsuri:
| Ionel85 a răspuns:

Din cele spuse de tine as alege HTC pentru ca in celalte nu am incredere mai deloc. In alta ordine de idei alege un Samsung s3 mini sau normal macar http://bit.ly/Sz7b2v

| BlooStriker a răspuns:

Gigabyte gsmart alto a2
Deci eu cred ca asta e un telefon GENIAL. Are procesor bun, ecran de 5', camera buna, memorie RAM 1 GB.
Ce mai vrei mai mult de atat de la un telefon? + ca e dual sim.

| sheamus12 explică (pentru BlooStriker):

Nu prea stiu cat de fiabile sunt.

| VladutzuYubitu a răspuns:

Mai bine alegi " Lg L70 si Sony Xperia L."
este mare si frumos.

| BattChatilon a răspuns:

Nu sunt chiar atât de bune, eu am avut HTC dar pana La urma mi-am luat un Samsung Galaxy S3....La HTC mi s-a stricat Touch-ul. Daca vrei sa știi, S3 are un procesor mai bun decât S4winking

| alixalex55 a răspuns:

Iphone 5 ce-l mai bun