| superstarishere a întrebat:

As vrea sa imi iau un telefon. Ce ziceti de S3 Mini? Cateva pareri happy Dau fundahappy

3 răspunsuri:
| Alle57 a răspuns:

Este foarte ok. Face poze extrem de clare. Jocurile merg foarte bine la fel si internetul si este mic si are design placut. Eu il recomand. Funda?batting eyelashes

| kzd a răspuns:

Este foarete bun, reconamd, eu am s3 mine si este usor de pus in buzunar, rapid de folosit, arata bine si are un pret ok acum cu noul S4, grfica foarte buna.