| AndreiAnde a întrebat:

As vrea sa imi iau un telefon nou dar nu stiu care sa il aleg dintre Iphone 4s si Samsung galaxy S4 mini dar nu stiu care este mai bun, as vrea pareri de la cei ce au aceste telefoane... FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Emy1932 a răspuns:

Le-am avut pe amandoua, si cel mai bun mi s-a parut s4 mini, merg jocurile si alte aplicatii mult mai bine dupa parerea mea.

1 răspuns:
| PureMonster1921 a răspuns:

Depinde de ce preferi dintre Android si iOS.Ambele sunt niste telefoane foarte bune dar eu zic sa iti iei Samsung Galaxy S4(parerea mea)Deoarece are mai multe functii decat iPhone 4s.