| Adinushhh a întrebat:

Buna TPU! As vrea sa imi schimb telefonul. Eu am acum un Samsung galaxy J5 2016 si as vrea sa imi iau un Samsung galaxy A20e. Mama are A20e de aproape 1 an si e foarte multumita. Merita sa imi iau si eu? Tin sa mentionez ca al meu a inceput sa proceseze greu, avand in vedere ca il am de aproape 5 ani...

2 răspunsuri:
| octav005 a răspuns:

Eu am un Samsung galaxy A51 varianta 4gb ram. si sunt multumit de el. inainte aveam un s5 din 2015 2gb ram,. si din cauza actualizarii aplicatiilor mergea foarte greu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am J5 si inca nu m-am saturat laughing