| edy45svmag a întrebat:

As vrea sa ma ajutati cu ceva! Vreau sa-mi iau un telefon decent bun pentru jocuri gen hill climb, dead target poate de ce nu si asphalt 8 si alte jocuri dar nu jocuri prea noi! As vrea unul nici prea scump dar sa mearga macar aceste jocuri! Funda

2 răspunsuri:
| GeorgescuFlorin20 a răspuns:

Buna,
Un telefon bun pentru tine ar fi Samsung galaxy s4 dar, nu ai specificat cam pana la cati bani.
Iti dau un site cu multe telefoane de unde mi-am luat si eu un HTC one m7 e singurul telefon care nu se blocheaza, are 4 procesoare!
http://hainefashion.eu/electronice_telefoane/

| ToxxicMonkey a răspuns:

Pai... Un Samsung Galaxy S3
ar fi potrivit si pentru gaming, cat si pentru
office/home. Daca vrei WindowsPhone ti-as
recomanda un Lumia 520. Dar fii sigur nu vrei
WP pentru ca are cam 100-200 de aplicatii si jocuri
in total. Sau poate vrei un Orange Nivo. Funda?