| dragutzaroxy a întrebat:

as vrea sa ma ajutati si pe mine cu ceva! cum sa aflu parola de pe telefon la mSvocala? va rog ajutati-ma trebuie sa primesc un mesaj vocal de la cineva important si daca nu-mi aflu parola nu pot asculta mesajul! va rog ajutati-ma

1 răspuns:
| username1211 a răspuns:

Suna la 1234 la relatii cu clientii sau te duci la Cosmote, Orange, Vodafone- depinde in ce retea esti tu si intrebi acolo ca stiu ei mai bine sa-ti spuna ce sa faci. Sau ti-o zic ei.