| JeStieKungFuDaNuStieKarate a întrebat:

am o problema cu adresa de e-mail, pur si simplu am uitat parola, am dat la recuperare parola iar acolo imi da direct sa aleg trimiterea unui mesaj pe telefon. Ei bine inca o problema apare ca este posibil sa nu fi scris corect numarul de telefon, astfel nu primesc mesajul. Am incercat dupa sa imi aflu prin alt mod parola, dar apoi imi spunea ca trebuie sa astept 24 de ore din motive de siguranta. Ma puteti ajuta va rog? Sa-mi spuneti ce trebuie sa fac? DAU FUNDA SI VOTstraight face

1 răspuns:
| Ariel0211 a răspuns:

Cand iti pierzi parola dai la uitare parola si acolo iti da sa bifezi una din 3 posibilitati, eu zic sa dai la a 3-a care zice ca ti-a fost spart contul, asadar ai ocazia sa iti schimbi parola, asta doar daca iti amintesti raspunsurile pe care le-ai pus la cele 2 intrebari de sigurantawinking succes