| madutza_8184 a întrebat:

As vrea sa ma ajutati se pe mine in legatura cu o parola, a unui id pe care nu o mai stiu.Cum fac sa o aflu? va pup.

4 răspunsuri:
| mariusik2012 a răspuns:

Cand deschizi fereastra de mess dai jos pe "forgot your password?";
te va directiona pe o pagina si mai departe te descurci singura daca sti engleza happy

| NightQueen_3013 a răspuns:

Pai la messenger scrie: "Forgot your password?" dai click acolo iar apoi raspunzi la intrebarile care le-ai primit si cand ai facut ID-ul, iar dupa aceea scrii noua parola. Baftahappy

| madutza_8184 explică:

Nu merg ajutati-ma plzzz