| Zahariciuc_Vlad_1998 a întrebat:

As vrea sa-mi cumpar un telefon Allview A5 Quad, ce parere aveti sa il cumpar? vreau sa-mi spuneti daca e bun si daca merge bine ca mi-am mai fost luat un telefon Allview A4 You si nu era bun merge greu acum m-am gandit sa va intreb inainte de a cumpara.
Va Multumesc!
cel mai bun raspuns funda! happy

Răspuns Câştigător
| Madalyn_Madalynutzu_1999 a răspuns:

Parerea mea e sa nu faci greseala sa-l cumperi, ca o sa-ti para foarte rau, e un telefon prost din toate punctele de vedere, mai bine iti iei un telefon de la Samsung, Core, Trend, Galaxy (s2, s3, s4, s5). Sper ca te-am ajutat, Funda happy

2 răspunsuri:
| T4zu a răspuns:

Salut, este slabut in memorie RAM, adica daca are 512, sistemul mai ocupa ceva si ramai cu max 250MB care este f. putin, mai ales pentru. jocuriile din ziua de astazi, daca avea macar 1GB memorie RAM era grozav. Sper ca te-am ajutat, mai pune niste banuti si poate iti iei p5, p6 quad care sunt grozave.

| sappy a răspuns:

Am asa ceva, si dupa root, custom rom pot sa zic ca este un telefon care merita!
In general problema celor de la Allview este firmware-ul!