| RoxiBeatrice a întrebat:

Ce parere aveti despre Allview Dual-SIM P5 Quad si Huawei Ascend G300? As vrea sa imi cumpar un telefon si nu sunt decisa intre ele. Care e mai bun?

6 răspunsuri:
| Niiiicu a răspuns:

Nicunul,ambele firme sunt proaste

| KoNeTi a răspuns:

Huawei Ascend G300

| RoxiBeatrice explică (pentru KoNeTi):

Poti argumenta? big grin

| Awwwww a răspuns:

Eu zic ca Dual-SIM P5 Quad pentru ca are camera foto de 8mp si are si android.

| pestisorulauriu a răspuns:

De departe Allview. Camera mai buna, cumulator mai puternic decatal ceor de la Huawei, Varianta android 4.0 fata de Huawei, Suport DLNA,
Redare HD 720p, GPS (navigatie), capacitate memorie externa, blitz integrat + design. Argumente suficiente. Succes

| Kosaerik94 a răspuns:

Samsung s3 si daca nu vrei asta atunci Allview