| madutzasp a întrebat:

As vrea sa-mi fac un abonament la Orange, dar ceilalti imi spun ca o sa platesc mult mai mult decat abonamentul in sine.
Voi ce stiti? Pun si alte costuri suplimentare?

5 răspunsuri:
| paulthegame a răspuns:

Iti spun ca si mama a facut si pe abonament scrie 8 lei si pe factura vine cate 15 lei si mama nu vb la telefon nici minutele nu le consuma. parerea mea e sati ei la liber

suntserios
| suntserios a răspuns:

Atat cat e abonamentul in contract atat platesti

| stefan2613 a răspuns:

+ tva

| madutzasp explică (pentru stefan2613):

Tva-ul e inclus

| stefan2613 a răspuns:

Intrabai daca vin costuri suplimentarei, daca spun nu si iti da, de duci la ei si le dai in nas cu factura happy