| joghu22 a întrebat:

Cam cât credeți ca va costa iphone 11 in 2021 având in vedere ca in prezent costa 3800 de lei?

8 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Cred ca va scadea cu 200-300 de lei. Dar nu mai mult.

| Marycel a răspuns:

La început o să fie scump vrei 40-45 probabil dar după 3 luni scade 500 lei garantat

| Gizăz a răspuns:

Greu de estimat. Telefoanele cu Android sufera scaderi spectaculoase de preturi cand apar modele noi. Apple isi mentine valoarea mult mai mult. Un 7 Plus e si acum o caruta de bani. Cum a zis cineva mai sus, probabil 2-300 RON.

https://www.emag.ro/......D57VF2BBM/

- si nici macar nu varianta de 256 gb.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va costa 4000 lei

| AlleXuSS a răspuns:

Salut nu v-a scadea mai mult de 400-500 lei daca ai noroc poate o sa sa scoata cei de la Samsung ceva nou si or sa scada si cei de la Apple preturile pentru ca, concurenta!
Salutari

| GabiDumitrescu a răspuns:

2221 si 34 de bani. Iti dai seama ca pana in 2021 o sa iasa din fabricatie, nu?

| Sibiescu_Ionut_1993 a răspuns (pentru anonim_4396):

Esti din viitor si nu stim noi? laughing

| Crisstinayy12 a răspuns:

Nu stiu dar eu l-am luat cu 3400 cu garanție cu tot de la un prieten nou nout