| cristy1993 a întrebat:

Buna TPU cand vreau sa ma conectez pe google play(market) de pe telefon dau sa adaug un cont google si dupa ce adaug imi arata ca se conecteaza dupa 2 minute imi apare acest mesaj "Nu se poate stabili o conexiune de date sigura la server" "Este posibil ca aceasta sa fie o problema temporara sau ca telefonul dvx.sa nu fie pregatit pentru sericii de date. Daca problema persista apelasi serviciul de relatii cu clientii.
Mentio0nez ca imi merge internetul, ce sa fac?

1 răspuns:
| GOtiCKAsasin a răspuns:

Incearca sa faci un cont diferit poate sa fie o eroare de moment sau poti incerca cu contul altcuiva! SPer ca te-am ajutat! Funda?happy