| axml34 a întrebat:

Buna TPU.Ce parere aveti despre LG optimus l9 II.Este bun telefonul, merita sa-l cumpar? Dati mi niste pareri.
Va multumesc

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Merita, raportul calitate-pret este bun, plus design-ul care e foarte fain.

| AlexL28 a răspuns:

Telefonul e cam vechi, in sensul ca s-a lansat la inceputul lui 2013 cred, dar ca performanta e bunicel, iar la pretul sau il recomand, desi nu stiu daca are update la kitkat, daca are atunci il recomand 100%, mai ales pentru design, imi place mult design si ecranul HD de 4, 7 inch.

| Alex209 a răspuns:

Eu iti recomand decat un Lg L9 II un Galaxy S3, adica e mult mai bun si la pret e asemanator.

| Treistariustar a răspuns:

Da merita sa il cumperi http://bit.ly/1tNUL5b dar asteapta Black friday